روز جنجالی جشنواره فیلم فجر؛ مجید انتظامی آمد، اما برای نشست خبری رفت!

روز جنجالی جشنواره فیلم فجر؛ مجید انتظامی آمد، اما برای نشست خبری رفت!

آفتاب نیوز :

روز دوشنبه 16 بهمن، چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر پنجمین روز خود را با نمایش فیلم های «آپاراتچی» قربانعلی طاهرفر، «مجنون» مهدی شامحمدی، «بهشت تبهکاران» مسعود جعفری جوزانی و «رویاشهر» محسن عنایتی سپری کرد. جشنواره پنجمین روز خودش را به زنده یاد آتیلا پسیانی هنرمند تیاتر و سینمای ایران تقدیم کرد.

اعتراض 2 کارگردان به جشنواره فیلم فجر

پنجمین روز جشنواره فیلم فجر روز اعتراض 2 کارگردان به این رویداد سینمایی بود. قربانعلی طاهرفر کارگردان «آپاراتچی» از این که فیلم در بخش سودای سیمرغ حضور ندارد، انتقاد کرد. طراح صحنه این فیلم سینمایی نیز نسبت به موضوعات فیلم های شرکت کننده در جشنواره انتقاد و کیفیت آن ها، زیرا سوال برد.

مسعود جعفری جوزانی نیز نسبت به پخش نسخه ناقص «بهشت تبهکاران» در اکران مردمی فیلم، گله کرد و گفت که جشنواره نباید این نسخه ناقص را نمایش می داد، زیرا فقط مختص بازبینی بوده است.

ارتش نمی خواست «مجنون» ساخته شود

عباس نادران تهیه کننده «مجنون» نیز در نشست این فیلم گفت که از ارتش برای اینکه هر کاری کرد تا «مجنون» ساخته نشود، تشکر می کند. وی با اشاره به اینکه قرار بود در «مجنون» تاثیرات ارتش در موفقیت عملیات خیبر نشان داده شود، تصریح کرد: ما 4 ماه بابت در اختیار داشتن 2 هلیکوپتر منتظر بودیم، اما ارتش هیچ کمکی به ما نکرد.

حضور پررنگ تر چهره ها در روز پنجم

پنجمین روز جشنواره فیلم فجر نسبت به روز های گذشته خود روز پر چهره تری را سپری کرد. در این روز بازیگرانی، چون امیرحسین آرمان، رضا یزدانی، بهنام تشکر، حسام منظور، رضا ناجی، بهزاد خلج، تورج الوند، هدایت هاشمی و سحر جعفری جوزانی در سالن همایش های برج میلاد حضور پیدا کردند.

مجید انتظامی آهنگساز فیلم «مجنون» در پنجمین روز جشنواره فیلم فجر در سالن همایش های برج میلاد به تماشای این فیلم نشست و در فتوکال فیلم «مجنون» نیز شرکت کرد.

اما این آهنگساز با سابقه در نشست رسانه ای «مجنون» حضور پیدا نکرد و کارگردان فیلم دلیل این امر را شرایط جسمانی انتظامی عنوان کرد و گفت که مجید انتظامی برای حضور نداشتن در نشست از اصحاب رسانه و منتقدان عذرخواهی کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روز جنجالی جشنواره فیلم فجر؛ مجید انتظامی آمد، اما برای نشست خبری رفت!" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روز جنجالی جشنواره فیلم فجر؛ مجید انتظامی آمد، اما برای نشست خبری رفت!"، کلیک کنید.