دشمن تمام ظرفیت خود را به کارگرفته تا مردم را از شرکت در انتخابات منصرف کند

دشمن تمام ظرفیت خود را به کارگرفته تا مردم را از شرکت در انتخابات منصرف کند

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا با اشاره به اهمیت انتخابات در کشور گفت: امروز دشمنان همه ظرفیت خود را به کار گرفته اند که مردم را از شرکت در انتخابات منصرف کنند اما ما از همه کسانی که مخاطب ما هستند دعوت می کنیم که در انتخابات شرکت کنند.

به گزارش اسخاج، سردار محمد شرفی در “شانزدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) و سرباز جوان” که در سالن کوثر ستاد فرماندهی کل انتظامی برگزار شد، با اشاره به نظریه های مختلف اندیشمندان در خصوص مولفه های قدرت در کشورها گفت: از بین همه مولفه هایی که اغلب اندیشمندان برای قدرت مطرح کردند به سه مولفه اساسی رسیدند که شامل «جمعیت جوان کشور که شاداب، یادگیرنده و مسیولیت گرا در همه ابعاد زندگی هستند»، «اقتدار رهبری» و «میزان تسلط بر تمامی منابع و ذخایر خدادادی سرزمینی که در آن زندگی می کنند» می شود. اگر ما بتوانیم استقلال اقتصادی داشته و بر ذخایر کشور مسلط شویم جمع بندی آن این است که از یک قدرت ملی برخوردار هستیم.

وی افزود: ما امروز به وجود شما جوانان ارزشمند، خلاق و با مسیولیت که دارای مهارت های مختلف هستید افتخار می کنیم و در واقع شما را یکی از مولفه های اصلی قدرت در کشور می دانیم.

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا با بیان اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران مولفه اصلی دولت، مردم هستند، گف: یک نمونه آن در 22 بهمن با نمایش میلیونی مردم به نمایش در می آید، نمونه دیگر آن حضور مردم در دفاع مقدس بود که با شکست دشمنان مشت محکمی بر دهان آنها زدند و همین طور در فتنه های اخیر نیز مردم به صحنه آمدند و با این فتنه ها مقابله کردند؛ پس مولفه اصلی در نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه جوانان غیرتمند این کشور است.

شرفی ادامه داد: جشنواره حضرت علی اکبر (ع) به ابتکار سازمان انتظامی در سال 88 به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر جوان امام حسین (ع) طراحی و به ستادکل نیروهای مسلح پیشنهاد شد که ما این روز را به عنوان جشنواره سرباز جوان نامگذاری کنیم، که مورد موافقت قرار گرفت و هم اکنون در کل نیروهای مسلح اجرا می شود. ما در فراجا این جشنواره را در سه سطح شهرستان، استان و امروز در سطح سازمانی برگزار می کنیم و نتیجه آن نفرات برتری است که از بین حدود 80 هزار نفر سرباز وظیفه که ثبت نام و از آنها داوری به عمل آمد و درحال حاضر در این جمع هستند. این طرح  ادامه خواهد داشت همچنین  نفرات برتر این جمع هم با داوری، انتخاب شده و تعدادی از آنها در جشنواره نیروهای مسلح که از ارتش، سپاه و وزارت دفاع حضور دارند مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

وی به اهمیت انتخابات اشاره کرد و گفت: امروز دشمنان همه ظرفیت خود را به کار گرفته اند که مردم را از شرکت در انتخابات منصرف کنند اما ما همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند “هر کسی که دارای مخاطب است باید دیگران را دعوت به شرکت در انتخابات کند” در این راستا از شما و همه کسانی که مخاطب ما هستید دعوت می کنیم که در انتخابات شرکت کنید.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دشمن تمام ظرفیت خود را به کارگرفته تا مردم را از شرکت در انتخابات منصرف کند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دشمن تمام ظرفیت خود را به کارگرفته تا مردم را از شرکت در انتخابات منصرف کند"، کلیک کنید.