دشمن به دنبال ایجاد آشوب/ رفع توطئه‌ها نیازمند انتخاب اصلح است – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

دشمن به دنبال ایجاد آشوب/ رفع توطئه‌ها نیازمند انتخاب اصلح است - خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اسخاج، حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی شاهرودی ظهر آدینه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شاهرود به میزبانی مصلای مدرسه قلعه بابیان اینکه دشمن همواره به دنبال ایجاد آشوب، اخلال در امنیت و تقابل دولت و مجلس است، ابراز داشت: این بار در نقشه‌های خود انتخابات ریاست جمهوری را هدف خود قرار دادن است.

وی افزود: تنها راه خنثی سازی توطئه دشمن مشارکت فعال در انتخابات و انتخاب فرد اصلح است که برنامه‌های نیمه تمام دولت سیزدهم را به اتمام برساند.

خطیب موقت نماز جمعه شاهرود بابیان اینکه این برهه حساس کنونی به هوشیاری بالای مردم در عرصه انتخابات نیاز دارد، ابراز داشت: طی این چهار دهه عمر انقلاب امروز نظام در مقطع خاصی قرار گرفته که می‌بایست به صورت حداکثری در انتخابات شرکت کرد.

سعیدی بابیان اینکه سرنوشت کشور به دست مردم رقم می‌خورد، تصریح کرد: برای توسعه و پیشرفت نیازمند رئیس قوه مجریه قوی هستیم لذا از این رو انتخاب مردم مهم است.

وی افزود: مردم انتظار دارند رئیس جمهور آینده فساد ستیز بوده و سیستم اداری اصلاح شود لذا باید در انتخابات شاخصه مدیریت و کارآمدی فرد مد نظر قرار گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دشمن به دنبال ایجاد آشوب/ رفع توطئه‌ها نیازمند انتخاب اصلح است – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دشمن به دنبال ایجاد آشوب/ رفع توطئه‌ها نیازمند انتخاب اصلح است – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.