در دادگاه مطبوعات امروز چه گذشت؟

در دادگاه مطبوعات امروز چه گذشت؟

سخنگوی هیات منصفه دادگاه های سیاسی و مطبوعاتی گفت: دادگاه رسیدگی به پرونده های مجله ادبی ناداستان و پایگاه خبری رویداد 24 با حضور اعضای منصفه در شعبه نهم دادگاه کیفری یک تهران برگزار شد. 

به گزارش اسخاج، اکبر نصراللهی در این باره گفت: اتهام   محمد حیدری  مدیر مسیول  رویداد 24   در شکایت   مهدی قدیمی مدیرعامل شرکت واسپاری ملت “نشر مطالب خلاف واقع”  در مطلبی با عنوان حقوق 170 میلیون تومانی مدیرعامل شرکت لیزینگ ملت با دستور مدیر بانک ملت!  در نوزدهم  تیر 1402  بود که  در آن گفته شده است  «مهدی قدمی» مدیرعامل شرکت واسپاری ملت، از شرکت های زیرمجموعه بانک ملت، «نجومی بگیر» است. 

وی افزود: هیات منصفه بعد از شنیدن دفاعیات متهم  محمد حیدری  مدیر مسیول  رویداد 24   را با اکثریت آراء  مجرم دانست و مستحق تخفیف ندانست.

نصراللهی ادامه داد: پرونده دیگری که مورد بررسی گرفت  مربوط به  آرش صادق بیگی مدیر مسیول و صاحب امتیاز  مجله ناداستان و  مهدی طلوعی سردبیر مجله مذکور به اتهام اشایه منکرات و اشاعه تصاویر و مطالب  خلاف عفت عمومی  بود  که هیات منصفه در این پرونده هم با اکثریت آرا متهمان  را  مجرم شناخت اما مستحق تخفیف دانست.

نصراللهی در پایان گفت: رای دادگاه  رسیدگی به پرونده اتهامات  محمد حیدری  مدیر مسیول  رویداد 24، آرش صادق بیگی مدیر مسیول و صاحب امتیاز  مجله ناداستان  و  مهدی طلوعی سردبیر مجله مذکور  که به ریاست قاضی کریمی در شعبه 9 دادگاه کیفری یک  برگزار شد، متعاقبا صادر خواهد شد.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "در دادگاه مطبوعات امروز چه گذشت؟" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "در دادگاه مطبوعات امروز چه گذشت؟"، کلیک کنید.