خدمت به مردم را تا پایان دولت با قوت ادامه می دهیم – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

خدمت به مردم را تا پایان دولت با قوت ادامه می دهیم - خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اسخاج، حسن بهرام نیا استاندار ایلام روز جمعه 4 خردادماه در مراسم سوگواری سیدالشهدای خدمت (گرامی داشت شهادت خادم الرضا، شهید خدمت حضرت آیت الله دکتر رییسی رییس جمهور و همراهان) با تسلیت شهادت آیت الله رییسی رییس جمهور و همراهان ایشان، گفت: از همه کسانی که در مساجد و حسینه ها سوگواری کردند و در این عزا و ماتم بزرگ که سایه اش بر ایران اسلامی سترگ و سنگین بود، تسلیت گفتند و برای کاهش این آلام با هم همدردی کردند، قدردانی می شود.

وی بیان داشت: اساس انقلاب اسلامی ایران بر مردم داری، قرآن محوری و ولایت محوری است و نهضت و انقلابی که این ویژگی ها را دارد هیچ گاه به بن بست نمی رسد و از مصادیق آن قیام عاشورا در کربلا به عنوان یک تجربه بزرگ تاریخی است.

بهرام نیا ادامه داد؛ بدخواهان ولایت و دین و قران آمدند تا امام حسین (ع)، عاشورا و عظمت اهل بیت (ع) را از بین ببرند ولی نتواستند و تا قیام قایم آل محمد (ص) این نهضت پا برجاست و انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور است و این پرچم با افتخار، تقدیم صاحب الزمان (عج) خواهد شد.

استاندار ایلام خاطرنشان کرد: در دهه پنجم از عمر پر برکت انقلاب هستیم و شاهد هستیم که دشمن برای سست کردن پایه های نظام و فروپاشی آن از همه ساز و کارها استفاده کرده است اما نهال انقلاب امروز به درخت تناور و تنومندی تبدیل شده و تلاش دشمنان بی ثمر است.

وی اضافه کرد: هنگامی که نهال انقلاب اسلامی جوان بود این کشور مورد هجوم بیگانگان بود و مردم، انفجار دفتر نخست وزیری، ترور نافرجام رهبری و انفجار حزب جمهوری اسلامی را تجربه کردند وهمه می گفتند بعد از انفجاز دفتر حزب جمهوری اسلامی باید فاتحه انقلاب خوانده شود سپس در هشتم شهریور شاهد انفجار دفتر نخست وزیری و شهادت شهیدان رجایی و باهنر بودیم و شاهد ترورها و انفجارهای زیادی بودیم ولی آب از آب تکان نخورد و امام راحل بعد از انفجار دفتر نخست وزیری عنوان کردند انقلاب و نهضت ما قایل و متکی به شخص نیست اگر چه رجایی و باهنر رفتند ولی خدا هست، باید گفت نقش رهبری همین است.

استاندار ایلام با اشاره به حادثه سقوط بالگرد و شهادت رییس جمهور و همراهان ایشان، گفت: آیت الله شهید رییسی ذوب در ولایت و خدمت بود و خط قرمز او محرومین، فسادستیزی و رانت و رانت خواری و تکریم مردم و عمل به توصیه های رهبری بود.

بهرام نیا گفت: شهید رییسی تاکید داشتند که وحدت باید نصب العین همه باشد و این توصیه رهبری بود که آیت الله رییسی دنبال می کرد و رضای خدا را عمل کرد. تا پایان دولت همه با هم، هم قسم شده ایم و میثاق بسته ایم جدی تر از شهیدخدمت، با همه وجود برای خدمت به مردم سر از پا نشناسیم و پنج شنبه و جمعه و تعطیلی نداشته باشیم و برای پاس داشت میراث ماندگار شهیدجمهور این مسیر را محکم ادامه تا پروژه هایی که مد نظر شهیدجمهور بود به بهره برداری برسند.

استاندار ایلام بیان داشت: مسیر ایلام – مهران همواره مورد تاکید آیت الله رییسی بود و این مسیر که زمانی زایران برای رسیدن به مقصد 15 ساعت معطل می شدند اما امروز در فاصله یک ساعت این مسیر طی می شود.

وی تاکید کرد: بزرگراه ایلام به مهران به نام شهیدجمهور نام گذاری شد. از شهید رییسی برای دور دوم سفر به ایلام دعوت کردیم و وی سلام خود را به مردم استان اعلام کرد. در سفر دوم رییس جمهور قرار بود فاز اول سامانه گرمسیری به ارزش 1800 میلیارد ارزش افزوده، ان جی ال دهلران، تونل کبیرکوه، کاغذسنگی چرداول و فولادگستر ایوان مورد بهره برداری قرار گیرد اما تقدیر به گونه دیگری رقم خورد.

نماینده عالی دولت در استان ایلام گفت: در دیپلماسی امیر عبدالهیان وزیر امور خارجه بی نظیر عمل کرد، استاندار آذربایجان شرقی ما درس آموخته شهیدسلیمانی بود ولی مدیریت و برنامه ریزی اش جامع بود. سرداران شهید و سرتیم محافظان و همراهان نیز در مسیر خدمت به شهادت رسیدند.

وی از مسیولان شهرستان دهلران، امام جمعه دهلران و شورای تامین دهلران، روحانیت و صدا و سیما و اصحاب رسانه در اجرای برنامه های بزرگ داشت شهید رییسی رییس جمهور و همراهان ایشان تشکر کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خدمت به مردم را تا پایان دولت با قوت ادامه می دهیم – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خدمت به مردم را تا پایان دولت با قوت ادامه می دهیم – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.