خبر پلیس درباره مجهز شدن خودروهای داخلی به یک امکان مهم

خبر پلیس درباره مجهز شدن خودروهای داخلی به یک امکان مهم

به گزارش اسخاج، رییس پلیس آگاهی پایتخت گفت: جلسات مستمری در خصوص ایمنی و امنیت خودروها با خودروسازان داخلی داریم و در این جلسات از آنها خواسته ایم که خودروها به ردیاب مجهز شوند.

سردار علی ولی پور گودرزی روز چهارشنبه در حاشیه نمایشگاه طرح دستگیری سارقان و مالخران وسایل نقلیه در گفت وگو با خبرنگاران با موضوع ارتقای ایمنی خودروها افزود: در جلسات مستمر خود با شرکت های خودروساز داخلی که شخص استاندار تهران هم حضور دارند، نظرات و دیدگاه های خود را مطرح می کنیم تا معایب خودروها را برطرف کنند البته در این راستا تولید برخی خودروها که امنیت و ایمنی لازم را نداشتند، متوقف شده است.

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی پایتخت افزود: استفاده از وسایل و تجهیزات الکترونیکی درخودروها راهکار خوبی برای ممانعت از سرقت خودروها بوده و می تواند سرنخ خوبی برای پیدا شدن وسیله نقلیه بعد از سرقت باشد.

سردار ولی پور گودرزی این را هم گفت که همکارانم طی چند روز گذشته در تلاش شبانه روزی و با هماهنگی مرجع قضایی افرادی که در سرقت خودروها و محتویات آن نقش داشتند، شناسایی و 57 متهم دستگیر شده اند.

وی ادامه داد: از این سارقان و مالخران تعداد 20 دستگاه خودروی مسروقه، 15 دستگاه موتورسیکلت و 2 هزار قطعه لوازم خودرو دزدی، کشف و ضبط شد.

سردار ولی پور گودرزی یادآور شد: این طرح های پلیس به صورت مستمر و هفتگی با موضوعات مختلف در حال انجام است.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر پلیس درباره مجهز شدن خودروهای داخلی به یک امکان مهم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر پلیس درباره مجهز شدن خودروهای داخلی به یک امکان مهم"، کلیک کنید.