حقوق درخواستی ایلان ماسک فاش شد/ برابر 6 هزار و 700 عدد لامبورگینی!

به گزارش خبرگزاری اسخاج، «رابین دنهولم»، رییس هییت مدیره تسلا، از سهامداران این شرکت درخواست کرده که با پرداخت بسته حقوقی 56 میلیارد دلاری «ایلان ماسک» موافقت کنند یا در غیر این صورت، غول خودروسازی ممکن است با خطر از دست دادن مدیرعامل خود مواجه شود.

به نقل از مجله اسخاج، پنجشنبه هفته آینده (24 خرداد)، سهامداران تسلا در مورد بسته حقوقی ماسک که ارزش آن تا 56 میلیارد دلار برآورد شده است، تصمیم نهایی را خواهند گرفت. سال گذشته، قاضی دادگاه با اعلام این موضوع که در بسته پرداختی تصویب شده توسط هییت مدیره تسلا «نقص» وجود دارد، آن را باطل کرد. حالا اما تسلا در تلاش است تا سهامداران را به موافقت با آن متقاعد کند.

رییس هییت مدیره تسلا در نامه خود به سهامداران می گوید: «ایلان یک مدیر معمولی و تسلا یک شرکت معمولی نیست. بنابراین، روش معمول که در آن شرکت ها به مدیران مهم خود پاداش می دهند، برای تسلا نتیجه ای به همراه نخواهد داشت. باید با موضوع متفاوتی در فردی مانند ایلان انگیزه ایجاد کنیم.»

رقم درخواستی دستمزد ایلان ماسک از تسلا فاش شد/ برابر با 6700 دستگاه لامبورگینی وننو رودستر!

احتمال خروج ایلان ماسک از تسلا

او سپس اشاره می کند که ماسک بدون این انگیزه مناسب، ممکن است به «مکان های دیگر» برود. دنهولم در ادامه می گوید: «موضوعی که ما سال 2018 آن را تشخیص دادیم و امروز هم به آن باور داریم، این است که ایلان قطعاً زمان نامحدودی ندارد. او همچنین با کمبوده ایده و مشکلات دیگری مواجه نیست و می تواند تغییر باورنکردنی در جهان ایجاد کند. ما می خواهیم این ایده ها، آن انرژی و آن زمان صرف تسلا شود تا به نفع شما، مالکین ما باشد. اما این امر به احترام متقابل نیازمند است.»

دنهولم در نامه خود روی این موضوع تاکید می کند که بسته حقوقی 56 میلیارد دلاری ماسک که او را به پردرآمدترین مدیرعامل تاریخ مدرن تبدیل می کند، «در مورد پول نیست.» او در این رابطه می گوید: «همه ما می دانیم که ایلان یکی از ثروتمندترین افراد روی کره زمین است و حتی اگر تسلا از تعهدی که ما در سال 2018 آن را پذیرفته بودیم، سرپیچی کند، همچنان ثروتمند باقی خواهد ماند.»

گفتنی است که گران ترین خودروی لامبورگینی در حال حاضر 8.3 میلیون دلار قیمت دارد، براین اساس بسته حقوقی ایلان ماسک برابر 6 هزار و 700 عدد لامبورگینی Veneno Roadster است.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حقوق درخواستی ایلان ماسک فاش شد/ برابر 6 هزار و 700 عدد لامبورگینی!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حقوق درخواستی ایلان ماسک فاش شد/ برابر 6 هزار و 700 عدد لامبورگینی!"، کلیک کنید.