حامد بهداد عاشق لیلا حاتمی می شود؟

حامد بهداد عاشق لیلا حاتمی می شود؟

آفتاب نیوز :

«پیرپسر» ساخته ی اکتای براهنی و به تهیه کنندگی بابک حمیدیان و حنیف سـروری امسال در بخش «مسابقه پرده ی بزرگ» پنجاه و سومین دوره ی جشنواره فیلم روتردام حضور داشت و در نهایت جایزه بهترین فیلم این بخش را به خود اختصاص داد.

این جشنواره از 25 ژانویه تا 4 فوریه (5 بهمن تا 15 بهمن) در شهر روتردام در حال برگزاری است. فیلم سینمایی «پیرپسر» دومین فیلم سینمایی اکتای براهنی در مقام کارگردان است. او این اثر را با فیلمنامه ای به قلم خود و با سرمایه گذاری ارسلان براهنی و امیرحسین عبدالهی جلوی دوربین برده است.

لیلا حاتمی، حامد بهداد، محمد، ولی زادگان و حسن پورشیرازی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

همچنین محمدرضا داوودنژاد، رضا رویگری، فهیمه رحیم نیا و بابک حمیدیان، وحید قاضی زاهدی، علی رحیمی، هژیرسام احمدی، وحید رحمتی، شقایق فریادشیران، آرش آقابیک، مهسا باقری، میثم غنی زاده، مهری کاظمی، آذر محمدی، محمد برنج پور، غلام علی رضایی، عباس پرنیانی در این فیلم نقش آفرینی کرده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حامد بهداد عاشق لیلا حاتمی می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حامد بهداد عاشق لیلا حاتمی می شود؟"، کلیک کنید.