حامد بهداد از کره ای ها جایزه گرفت

حامد بهداد از کره ای ها جایزه گرفت

آفتاب نیوز :

فیلم سینمایی «گیجگاه» به کارگردانی عادل تبریزی به تهیه کنندگی حنیف سروری و میرواله مدنی در بیست وپنجمین جشنواره جیونجو در کره جنوبی موفق به کسب جایزه ویژه نتپک (شبکه توسعه سینمای آسیا) شد.

این جشنواره سینمایی از اول تا دهم می (12 تا 21 اردیبهشت) در شهر جیونجو کره جنوبی در حال برگزاری است.

حامد بهداد، باران کوثری، سروش صحت، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه خواه، سیاوش چراغی پور، علی راد، مریم همتیان، محمد الهی، علی باغفر، ایمان اسماعیل پور، داوود ونداده، حامد شیخی، وحید رحمتی؛ با حضور فرهاد آییش و با هنرمندی جمشید هاشم پور، رضا صفایی پور، حسن رضایی نقش آفرینان این فیلم سینمایی هستند.

ماداکتو پیکچرز عرضه و توزیع بین المللی این اثر را برعهده دارد.

«گیجگاه» پیش از این موفق به دریافت جایزه از چهلمین جشنواره فیلم های ورزشی میلان ایتالیا، جایزه بهترین فیلمنامه از شانزدهمین جشنواره چبوکساری روسیه، جایزه بهترین گروه بازیگران کمدی و بهترین تدوین از پنجمین جشنواره اسکیپتاون در لس آنجلس آمریکا شده است.

فیلم های «در سرزمین برادران» ساخته رها امیرفضلی و علیرضا قاسمی و «آیه های زمینی» از علی عسگری و علیرضا خاتمی نیز در جشنواره فیلم جیونجو به نمایش گذاشته می شوند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حامد بهداد از کره ای ها جایزه گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حامد بهداد از کره ای ها جایزه گرفت"، کلیک کنید.