جنگ جدید امباپه و پاری سن ژرمن

جنگ جدید امباپه و پاری سن ژرمن

آفتاب نیوز :

روزنامه اکیپ فرانسه در گزارشی نوشته است که روند جدایی کیلیان امباپه و پی اس جی به دلیل آنچه برخی چک های پاس نشده تیم پاریسی خوانده شده است، خوب پیش نمی رود.

این روزنامه نوشته است که پی اس جی که ناصر الخلیفی، مالک قطری ریاست آن را برعهده دارد و در ماه های اخیر به شدت با امباپه وارد تنش شده است، دستمزد ماه آوریل و همچنین پاداش ماه فوریه مرد فرانسوی را پرداخت نکرده است.

قرارداد امباپه با این تیم 2 روز دیگر (اول ژوین) به اتمام می رسد و مرد فرانسوی ظاهرا قرارداد اولیه خود را با ریال مادرید امضا کرده است.

باتوجه به اینکه امباپه در 21 بازی اخیر پی اس جی تنها در 11 دیدار 90 دقیقه کامل در زمین حضور داشت، به نظر می رسد که این خلف وعده مالی یکی دیگر از واکنش های تیم پاریسی به تصمیم امباپه مبنی بر امتناع از تمدید قرارداد و جدایی باشد.

دامیان دگوره، خبرنگار اکیپ نوشته است که به نظر می رسد این اقدام پی اس جی نوعی حاشیه سازی است که البته در نهایت امر، چندان قابل توجه نیست. باشگاه پایتخت نشین در مجموع پرداخت دستمزد آوریل و پاداش فوریه امباپه را فراموش کرده است که براساس گفته یک منبع نزدیک به پی اس جی، پس اندازی حدود 80 میلیون یورویی برای پاریسی ها خواهد بود. اکیپ نوشته است که وکلای پی اس جی و امباپه در حال نهایی کردن جزییات کوچ مرد فرانسوی از پاریس هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جنگ جدید امباپه و پاری سن ژرمن" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جنگ جدید امباپه و پاری سن ژرمن"، کلیک کنید.