جمع آوری بیش از 2600 معتاد متجاهر در غرب تهران

جمع آوری بیش از 2600 معتاد متجاهر در غرب تهران

آفتاب نیوز :

سرهنگ حسین زلفخانی در تشریح جزییات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران در اجرای طرح های آرامش در شهر و جمع آوری معتادان متجاهر طبق هماهنگی با مقام قضایی نسبت به جمع آوری معتادان متجاهر و پرخطر در  غرب استان تهران اقدام کردند و در جریان اجرای این طرح پلیس با رعایت موازین شرعی و قانونی و رعایت حقوق شهروندی وارد عمل شده و با ورود به محل های پاتوق افراد معتاد متجاهر و کارتن خواب را که باعث سلب آسایش عموم شهروندان شده بودند جمع آوری کردند.

وی با بیان اینکه این طرح به مدت یک ماه و در طول فروردین ماه اجرا شد، گفت: در این مدت 2605 معتاد متجاهر و کارتن خواب از سطح شهرستان های غرب استان تهران جمع آوری شده و برای بهبود وضعیت و همچنین ترک اعتیاد به مرکز ترک اعتیاد انتقال داده شدند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه در اجرای طرح های آرامش در شهر، 35 قاچاقچی موادمخدر نیز دستگیر شدند، گفت: در اجرای این طرح، 1839 خرده فروش نیز دستگیر شده و 426 کیلو 933 گرم انواع موادمخدر صنعتی و سنتی نیز کشف و ضبط شد.

زلفخانی از تشکیل پرونده برای دستگیرشدگان خبر داد و گفت: این افراد با پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. اجرای طرح برخورد با موادمخدر نیز همچنان ادامه دارد. 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جمع آوری بیش از 2600 معتاد متجاهر در غرب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جمع آوری بیش از 2600 معتاد متجاهر در غرب تهران"، کلیک کنید.