جشن های ماه شعبان در تنگستان با برنامه ریزی مناسب برگزار شود – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

جشن های ماه شعبان در تنگستان با برنامه ریزی مناسب برگزار شود - خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اسخاج، حجت الاسلام حبیب پهلو زاده سه شنبه شب در ستاد شیون فرهنگی تنگستان عنوان داشت: برنامه ریزی بسیار خوب برای برگزاری اعیاد نیمه شعبان یک ضرورت جدی است که موجب نشاط اجتماعی و سر زندگی بیشتر در جامعه خواهد شد.

امام جمعه اهرم با اشاره به لزوم مردمی بودن برگزاری مراسم اعیاد شعبانیه اضافه کرد: نیاز است در شهرستان ادارات، اصناف و مردم محلات زندگی به مناسبت جشن بزرگ نیمه شعبان ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت قایم آل محمد (عج) خود را تزیین کنند.

وی افزود: بخشی از فرهنگ تاثیرگذار تربیت کننده شیعه مسیله مهدویت، امام زمان (عج) و برپایی اینچنین جشن هایی است که هر چه بیشتر در خصوص این موضوع ها هدف گذاری بهتری شود در این بخش فرهنگی موفق تر خواهیم بود.

پهلوزاده به اهمیت حضور مردم اشاره و خاطرنشان کرد: ما باید همواره قدرشناس مردم باشیم چرا که در هر زمانی که نیاز بوده از چه اعیاد و چه راهپیمایی ها و انتخابات مردم حضور گسترده ای داشته اند.

امام جمعه اهرم تاکید کرد: اکنون با توجه به نزدیک شدن به زمان انتخابات ما یک وظیفه مهم داریم و باید زمینه را برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم کنیم.

وی به اهمیت مشارکت مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب حضور و مشارکت بالای مردم در انتخابات موجب اقتدار کشور می شود.

پهلوزاده تصریح کرد: دعوت مردم به آمدن به پای صندوق های رای تواصی به حق است و باید از این فرصت بهره را برد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جشن های ماه شعبان در تنگستان با برنامه ریزی مناسب برگزار شود – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جشن های ماه شعبان در تنگستان با برنامه ریزی مناسب برگزار شود – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.