جزییات اجرای دستورالعمل فروش اینترنتی نان اعلام شد

جزییات اجرای دستورالعمل فروش اینترنتی نان اعلام شد

به گزارش اسخاج -علی توسطی در یک گفت وگوی تلویزیونی درباره جزییات دستورالعمل فروش اینترنتی نان اظهار کرد:پیرو مصوبه و تصمیم کارگروه تنظیم بازار و با هدف ساماندهی فروش اینترنتی نان، دستورالعمل فروش اینترنتی نان از سوی اتاق اصناف ایران ابلاغ شد.

به گزارش اسخاج،به گفته وی این دستورالعمل در طول سه ماه به صورت آزمایشی اجرا می شود و اتاق های اصناف سراسر کشور باید بر اساس قیمت و هزینه های فروش نان اینترنتی، اعم از هزینه حمل ونقل، پلاستیک، نوع نان، افزودنی ها و قیمت نهایی را محاسبه کنند تا در هنگام خرید نان بر روی صورت حساب الکترونیکی نان ثبت و ارسال شود.

توسطی همچنین تاکید کرد که از این پس و با توجه به اتصال دستگاه کارتخوان نانوایی ها به سامانه هوشمند، تمام متقاضیان خرید نان، (اینترنتی و حضوری)، نان خود را با رعایت نوبت خریداری می کنند.

دبیر کل اتاق اصناف ایران در ادامه گفت: قیمت نان هر سال از سوی دولت اعلام می شود و حدود چهار سال هم هست که تغییر قیمت نداشتیم. اما در مورد قیمت سایر بخش ها مثل افزودنی ها که رقابتی خواهد بود، اتاق های اصناف و اتحادیه ها باید به صورت شفاف قیمت ها را اعلام کنند تا با توجه به تحویل صورتحساب الکترونیکی به مصرف کننده هرگونه تخطی پیگیری شود.

گفتنی است اخیرا اتاق اصناف ایران برای ساماندهی فروش نان به صورت غیرحضوری (سکوها و فروشگاه های اینترنتی، فروش تلفنی و …)، دستورالعمل فروش اینترنتی نان را ابلاغ کرد.

220

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات اجرای دستورالعمل فروش اینترنتی نان اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات اجرای دستورالعمل فروش اینترنتی نان اعلام شد"، کلیک کنید.