جزییاتی از فیلم جدید «ارباب حلقه ها»

جزییاتی از فیلم جدید «ارباب حلقه ها»

آفتاب نیوز :

برادران وارنر اولین فیلم از فیلم های اکشن جدید «ارباب حلقه ها» را در سال 2026 اکران خواهد کرد. تمرکز این فیلم بر گولوم به کارگردانی اندی سرکیس است. دیوید زاسلاو مدیرعامل برادران وارنر دیسکاوری، دیروز پنجشنبه گفت: پیتر جکسون که کارگردان 3 گانه «ارباب حلقه ها» بود تهیه کننده فیلم جدید است و در هر مرحله با آن همراهی می کند.

زاسلاو عنوان کرد که این پروژه اکنون در مراحل اولیه نوشته شدن فیلمنامه توسط نویسندگان فرن والش و فیلیپا بوینس، همراه فیبی گیتینز و آرتی پاپاجیورگیو است و آن ها قصد دارند داستان هایی را بگویند که هنوز گفته نشده است.

بیانیه مطبوعاتی برادران وارنر هم فاش کرد که عنوان این فیلم «ارباب حلقه ها: شکار گولوم» است و کارگردانی آن بر عهده سرکیس است و خود وی نقش اصلی آن را بر عهده خواهد داشت. برادران وارنر نخستین بار در فوریه 2023 اعلام کرد که مایک دی لوکا و پم عبدی مدیران جدید استودیو قراردادی را برای ساختن چندین فیلم بر اساس کتاب های تالکین منعقد کرده اند.

یک فیلم جداگانه و انیمیشن از سرزمین میانه با نام «ارباب حلقه ها: جنگ روهیریم» از سوی برادران وارنر و به کارگردانی کنجی کامیاما ساخته می شود. داستان این فیلم 200 سال قبل از وقایع «هابیت» است.

بیش از 2 دهه است که تماشاگران سینما از سه گانه «ارباب حلقه ها» به دلیل وفادارای غیرقابل انکاری که پیتر جکسون، فرن والش و فیلیپا بوینس نسبت به حفاظت از میراث آثار تالکین از خود نشان داده اند، استقبال کرده اند.

جکسون، والش و بوینس هم بر همکاری با اندی سرکیس تاکید کردند و افزودند: ما به عنوان طرفداران همیشگی اساطیر گسترده ای که پروفسور تالکین خلق کرده با افتخار در یک ماجراجویی حماسی دیگر کار می کنیم! سه گانه اصلی «ارباب حلقه ها» به کارگردانی پیتر جکسون، نزدیک به 3 میلیارد دلار در سراسر جهان فروخت. سه گانه بعدی جکسون یعنی «هابیت» هم همین موفقیت را کسب کرد.

سه فیلم «ارباب حلقه ها» با بازی الیجا وود، ایان مک کلن، لیو تایلر، ویگو مورتنسن، شان آستین و کیت بلانشت نامزد 30 جایزه اسکار شدند و 17 جایزه از جمله بهترین فیلم برای «ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه» در سال 2003 را کسب کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییاتی از فیلم جدید «ارباب حلقه ها»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییاتی از فیلم جدید «ارباب حلقه ها»"، کلیک کنید.