جانشین بیرانوند و برزخ تغییر وضعیت

جانشین بیرانوند و برزخ تغییر وضعیت

آفتاب نیوز :

امیررضا رفیعی، دروازه بان 23 ساله پرسپولیس که با حضور در بازی های لیگ برتر توانسنت جانشین مناسبی برای علیرضا بیرانوند در روز های مصدومیت باشد، در بازی تدارکاتی مقابل تیم ملی جوانان عملکرد جالبی نداشت.

در این بازی که روز بعد از دیدار مقابل هوادار در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد، رفیعی در نیمه اول در ترکیب تیمش بود که نمایش خوبی ارایه نداد و روی گل اول حریف که با یک ضربه ایستاهی به دست آمد واکنش خوبی نشان نداد.

رفیعی در چند صحنه دیگر هم عملکرد خوبی نداشت تا در مجموع روز خوبی را در این بازی پشت سر نگذارد. هر چند بازی تدارکاتی نمی تواند ملاک چندان مناسبی برای سنجیدن او باشد، اما این دروازه بان همیشه در این بازی های تدارکاتی می درخشید.

البته رفیعی در چهار مسابقه رسمی لیگ برتری که انجام داد ثابت کرد دروازه بان توانمندی است و اوسمار در مواقع مقتضی می تواند روی او حساب کند.

رفیعی در دوره مصدومیت بیرانوند در سه بازی متوالی لیگ برتری به میدان رفت و کلین شیت کرد. او قبل تر در بازی ذوب آهن هم کلین شیت کرده بود تا عملکرد فوق العاده ای از خود بر جای بگذارد. با این حال او در یک بازی جام حذفی و حد فاصل دقایق 87 تا 122 دیدار مقابل آلومینیوم اراک چهار گل دریافت کرد که این مسیله از نظر روانی این گلر جوان را بهم ریخت.

با این وجود بعد از آن مسابقه حذفی بیرانوند به ترکیب پرسپولیس بازگشت و حالا رفیعی باید منتظر فرصت های بعدی در مسابقات فصل آینده باشد چرا که بعید است در سه هفته پایانی لیگ شانسی برای بازی کردن پیدا کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جانشین بیرانوند و برزخ تغییر وضعیت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جانشین بیرانوند و برزخ تغییر وضعیت"، کلیک کنید.