تویوتا به دنبال فرصت در آفریقا

تویوتا به دنبال فرصت در آفریقا

دایهاتسو تویوتا قصد دارد توسعه خودروهای خود را در سال جاری از سر گیرد.

به گزارش اسخاج، رییس این خودروساز ژاپنی به خبرنگاران گفت دایهاتسو، شرکت تابعه تویوتا قصد دارد بعد از رسوایی در تخلف در بررسی های ایمنی خودروها توسعه خودروها را از سر بگیرد و افزود که فرصت هایی را در آمریکای جنوبی و آفریقا دید.

دایهاتسو سال گذشته اعلام کرد که آزمایش های ایمنی را برای حدود 88 هزار خودروی کوچک تقلب کرده است که اکثر آنها با نام تجاری تویوتا فروخته می شوند و این رسوایی برای بزرگترین خودروساز ژاپن خطری برای شهرت ایجاد کرده است.

رییس جدید این شرکت، ماساهیرو اینویه از تویوتا اعزام شد تا دایهاتسو را تغییر دهد و آن را در مسیر رشد قرار دهد. از سرگیری توسعه خودروهای جدید یک نقطه عطف مهم خواهد بود و اقداماتی را برای جلوگیری از تکرار انجام دادیم و قصد داریم تا پایان سال به جلو حرکت کنیم.

او در یک میزگرد به خبرنگاران گفت که بازارهای نوظهور برای ما مناسب هستند و مانند پرتاب یک توپ سریع و مستقیم در وسط منطقه حمله است. وی گفت که آمریکای جنوبی و آفریقا، بازارهایی هستند که باید در 10سال آینده کانون توسعه باشند.

بر اساس گزارش رویترز، همه مدل های دایهاتسو به جز یک مورد، مطابق با استانداردهای داخلی تایید شده اند و محموله ها از سر گرفته شده است.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تویوتا به دنبال فرصت در آفریقا" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تویوتا به دنبال فرصت در آفریقا"، کلیک کنید.