تولد صد سالگی عزت‌الله انتظامی در موزه سینما

تولد صد سالگی عزت‌الله انتظامی در موزه سینما

به گزارش خبرگزاری اسخاج به نقل از روابط عمومی موزه سینما، به مناسبت صدمین زادروز زنده‌یاد عزت الله انتظامی معروف به آقای بازیگر مراسم نکوداشتی برای این هنرمند فقید سینما، تئاتر و تلویزیون در موزه سینما برگزار خواهد شد.

این برنامه با مشارکت موزه سینما، انجمن بازیگران خانه سینما و خانه موزه استاد عزت الله انتظامی، دوم تیر ساعت ۱۹ در موزه سینما برگزار می‌شود.

در این مراسم که اجرای آن را پژمان بازغی برعهده دارد، هنرمندان سینما و تئاتر حضور خواهند داشت و کارگردانان و بازیگران درباره ویژگی‌های شخصیتی و نقش‌آفرینی‌های این هنرمند فقید سخنرانی خواهند کرد.

در انتهای این برنامه تصاویر دیده نشده‌ای با ویدئومپینگ از عزت الله انتظامی روی عمارت مجموعه فرهنگی – تاریخی موزه سینما پخش خواهد شد.

۲۲۰۵۷

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تولد صد سالگی عزت‌الله انتظامی در موزه سینما" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تولد صد سالگی عزت‌الله انتظامی در موزه سینما"، کلیک کنید.