تهران تا فردا بارانی است

تهران تا فردا بارانی است

آفتاب نیوز :

براساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران طی امروز و فردا (4 و 5 اردیبهشت ماه) با نفوذ سامانه بارشی آسمان استان نیمه ابری تا ابری و در بعضی ساعات همراه با بارش باران گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش بینی می شود.

فردا به تدریج از شدت ناپایداری ها کاسته می شود و از روز پنجشنبه (6 اردیبهشت ماه) تا اوایل هفته آینده آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد خواهد بود.

از روز پنجشنبه روند تدریجی افزایش دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای  30 درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (5 اردیبهشت ماه) ابری و بارش پراکنده، به تدریج کاهش ابر و گاهی وزش باد با حداقل دمای 11 و حداکثر دمای  21 درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه (6  اردیبهشت ماه) صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد با حداقل دمای 13 و حداکثر دمای 23 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران طی 24 ساعت گذشته ایستگاه های آبعلی 36 میلیمتر، دماوند 24.9 میلیمتر، فیروزکوه 10.3 میلیمتر، میگون 9.9 میلیمتر، لواسان 6.1 میلیمتر،  فرودگاه امام (ره) 5.2 میلیمتر، سنجش آلودگی فیروزکوه 5.1 میلیمتر، فرودگاه مهرآباد 5 میلیمتر، ورامین 2.9 میلیمتر ، شهریار 2.8 میلیمتر، شمیرانات- اقدسیه 2.3 میلیمتر، شرق تهران 2.3 میلیمتر، چیتگر 2 میلیمتر و ژیوفیزیک 1.4 میلیمتر بارش دریافت کرده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تهران تا فردا بارانی است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تهران تا فردا بارانی است"، کلیک کنید.