تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد 1403

تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد 1403

به گزارش اسخاج، مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403 تا پایان روز دوشنبه 21 خرداد ماه خبر داد.

ایلنا در خبری نوشت: علیرضا کریمیان با بیان اینکه تاکنون بیش از 193 هزار نفر از متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد انتخاب رشته کرده اند، گفت: انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته از روز 12 خرداد ماه آغاز شده و تاکنون ادامه دارد و مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته 1403 با توجه به انتشار اصلاحیه دفترچه و افزوده شدن 84 کد رشته محل جدید از دانشگاه های مختلف دولتی و غیر انتفاعی تا پایان امشب 21 خرداد ماه تمدید شد.

مشاور سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور در مورد متقاضیان علاقه مند به انتخاب رشته های تحصیلی مراکز و واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: این دسته از داوطلبان برای اطلاع از زمان و نحوه انتخاب رشته به درگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنند و البته انتخاب رشته برای رشته های دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون به طور مجزا و از طریق دانشگاه مذکور انجام می پذیرد.

وی یادآور شد: متقاضیانی که قبلاً انتخاب رشته خود را تکمیل و کدرهگیری دریافت کرده اند در صورت تمایل می توانند در بازه زمانی اعلام شده نسبت به مشاهده و ویرایش کد رشته محل های انتخابی اقدام کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور در پایان تاکید کرد: داوطلبان پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی و اطلاعیه های منتشر شده، به درگاه اطلاع رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل های انتخابی در آزمون مذکور اقدام کنند و با توجه به برنامه زمان بندی شده فرایندهای آزمون کارشناسی ارشد 1403، این مهلت به هیچ عنوان قابل تمدید نیست.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد 1403" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد 1403"، کلیک کنید.