به تهیه کنندگی فرهاد قایمیان و بازی اسلان قاسمی؛ نمایش «2424» روی صحنه می رود

به تهیه کنندگی فرهاد قایمیان و بازی اسلان قاسمی؛ نمایش «2424» روی صحنه می رود

به گزارش خبرگزاری اسخاج «2424» عنوان یکی از تازه ترین آثار نمایشی است که از روز بیستم خرداد ماه به نویسندگی و کارگردانی زری اماد و تهیه کنندگی فرهاد قایمیان در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران تهران اجرای خود را آغاز خواهد کرد.
سیروس اسنقی، محمدرضا فصیحی نیا، محمدعلایی، بهزاد محسنی، سیدرضا علوی، رضا داودوندی، خسرو کشاورز،احمد نخودیان، محمدرضا احمدی و ارسلان قاسمی هنرمندانی هستند که در این نمایش به عنوان بازیگر حضور دارند.
زری اماد درتوضیحات تکمیلی این اثر نمایشی نوشته است:
«اتفاقات این نمایش در جزیره ای شکل می گیرد که می تواند تنها امید برای بقای انسان در ناکجاآبادی باشد که شاید روی نقشه هم جایی نداشته باشد. در این میان «ایلگار» رهبر بازماندگان می شود اما چالشی بین «ایلیا» و او شکل می گیرد. درپایان نیز تنها بازمانده زمین ایلیا خواهد بود که شاهد بلعیده شدن جزیره می شود و قصه آدم ها دوباره به گونه ای دیگر نوشته می شود.»

زری اماد ازجمله هنرمندان باسابقه عرصه تیاتر، سینما و تلویزیون است که طی سال های اخیر در آثار نمایشی متعددی به عنوان بازیگر و کارگردان حضور داشته است.
نمایش «2424» از روز بیستم خردادماه ساعت 21 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران تهران به صحنه می رود و علاقه مندان برای تهیه بلیت این اثر نمایشی می توانند به سامانه «تیوال» مراجعه کنند.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "به تهیه کنندگی فرهاد قایمیان و بازی اسلان قاسمی؛ نمایش «2424» روی صحنه می رود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "به تهیه کنندگی فرهاد قایمیان و بازی اسلان قاسمی؛ نمایش «2424» روی صحنه می رود"، کلیک کنید.