بهادری جهرمی: دولت راه حل مشکلات را از آن سوی مرزها جستجو نمی کرد

بهادری جهرمی: دولت راه حل مشکلات را از آن سوی مرزها جستجو نمی کرد

سخنگوی دولت در آیین تجلیل از برگزیدگان خدمت و ایثار استان مرکزی گفت: بهره گیری از ظرفیت های داخلی برای حل مشکلات و چالش ها در تمام بخش ها رویکرد دولت سیزدهم بود و ما راه حل مشکلات را از آن سوی مرزها جستجو نکردیم.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری اسخاج، «علی بهادری جهرمی» روز سه شنبه در آیین تجلیل از برگزیدگان خدمت و ایثار استان مرکزی در اراک افزود: عرصه انتخابات، امروز آزمون مجدد برای اثرگذاری همه ایرانیان به ویژه موثران اجتماعی است.

وی بیان کرد: همه مردم از هر گروه و با داشتن هر سلیقه ای باید در عرصه مهم انتخابات حضور یابند و منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی را نصب العین خود قرار دهند.

سخنگوی دولت اظهار کرد: بهره گیری از ظرفیت های داخلی برای حل مشکلات و چالش ها در تمام بخش ها رویکرد دولت سیزدهم بود و ما راه حل مشکلات را از آن سوی مرزها جستجو نکردیم.

بهادری جهرمی اضافه کرد: حل مشکلات صنایع و احیای واحدهای تولیدی سرفصل برنامه های اقتصادی دولت مردمی و شخص شهید جمهور بود که با پیگیری های انجام شده شمار بسیاری از واحدهای تولیدی راکد و تعطیل از جمله واحدهای تولیدی هپکو و شرکت صنایع آذرآب اراک در سه سال گذشته به چرخه تولید بازگشتند و از بیکاری تعداد زیادی نیروی کار جلوگیری شد.

وی گفت: دولت سیزدهم به برکت شهید رییسی، افتخار می کند که بدون تعطیلی و امیدوار به ظرفیت های داخلی به امور کشور رسیدگی کرد و خدمات ماندگاری از خود به یادگار گذاشت.

سخنگوی دولت افزود: امروز روز امتحان مجدد است حتماً ملت ایران مانند گذشته از میدان انتخابات پیروز بیرون می آید.

بهادری جهرمی بیان کرد: دولت شهید جمهور، کلید حل مسایل را از مردم جستجو می کرد و مردم هم در آیین تشییع شهید جمهور و شهدای خدمت قدردانی خود را از شهید جمهور نشان دادند.

سخنگوی دولت گفت: شهید جمهور از عمق جان باور داشت اگر به دنبال کلیدی برای پیشرفت کشور هستیم آن کلید چیزی جز خدمت به مردم نیست.

بهادری جهرمی با برشمردن شخصیت مدیریتی رییس جمهور شهید افزود: نوع نگاه و تفکر ایشان نسبت به مسایل جاری و مشکلات، کار برای جلب رضایت خداوند و مردم بود.

سخنگوی دولت گفت: رسانه های معاند تمام قد در راستای سیاه نمایی و بزرگ نشان دادن مشکلات و نادیده گرفتن دستاوردهای و خدمات حرکت می کردند اما در آیین تشییع تمام این مسایل با حضور مردم از بین رفت.

بهادری جهرمی به شرکت کارگران هپکو اراک و آذرآب در آیین تشییع آیت الله رییسی اشاره کرد و افزود: این اقدام صحنه ای از قدرشناسی این قشر بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهادری جهرمی: دولت راه حل مشکلات را از آن سوی مرزها جستجو نمی کرد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهادری جهرمی: دولت راه حل مشکلات را از آن سوی مرزها جستجو نمی کرد"، کلیک کنید.