بشار اسد: گستره جنایت اسراییل به رفح خواهد رسید

بشار اسد: گستره جنایت اسراییل به رفح خواهد رسید

رییس جمهور سوریه گفت: رژیم صهیونیستی به جنایت هایی مرتکب شده علیه ملت فلسطین در تجاوز به غزه و طی ده ها جنایت و کشتارجمعی در گذشته اکتفا نکرد و برای ادامه دادن به جنایت های خود در شهر رفح آماده می شود.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری اسخاج، «بشار اسد» رییس جمهور سوریه در دیدار با «حسین امیر عبداللهیان» وزیر امور خارجه ایران در دمشق عنوان کرد: رویکرد آمریکا نسبت به تجاوز مداوم اسراییل به نوار غزه از طریق ارسال سلاح های کشنده برای رژیم صهیونیستی و انجام تجاوزات و حملات در مناطق مختلف خاورمیانه باعث گسترش دامنه درگیری می شود.

بر اساس گزارش خبرگزاری سانا، او خاطر نشان کرد: رژیم صهیونیستی و غرب امروز به بن بست رسیده اند و غرب در حال حاضر  به دنبال نجات رژیم صهیونیستی است و تشدید اوضاع در فلسطین و سوریه و لبنان توسط اسراییل، تلاشی برای خروج از این تنگنا و بن بست است.

رییس جمهور سوریه همچنین تاکید کرد: وظیفه ما ایستادگی با تمام ظرفیت های در اختیار در کنار ملت فلسطین است؛ زیرا آنچه ملت فلسطین در جریان تجاوز اخیر اسراییل به غزه محقق کردند از زمان شروع مسیله فلسطین به دست نیامده بود.

بشار اسد در ادامه گفت: رژیم صهیونیستی به جنایت هایی مرتکب شده علیه ملت فلسطین در تجاوز به غزه و طی ده ها جنایت و کشتارجمعی در گذشته اکتفا نکرد و برای ادامه دادن به جنایت های خود در شهر رفح آماده می شود.

وی ادامه داد: این در حالی است که سازمان های بین المللی ذیصلاح و در راس آن ها شورای امنیت توانایی متوقف کردن این کشتارها را ندارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بشار اسد: گستره جنایت اسراییل به رفح خواهد رسید" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بشار اسد: گستره جنایت اسراییل به رفح خواهد رسید"، کلیک کنید.