برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآنی طرح قدس در سمای نورآباد ممسنی

برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآنی طرح قدس در سمای نورآباد ممسنی

مرحله استانی مسابقات قرآن مدارس سما با عنوان طرح قدس در دبیرستان سمای واحد نورآباد ممسنی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری اسخاج، مرحله استانی مسابقات قرآن مدارس سما با عنوان طرح قدس در دو نوبت صبح و عصر با حضورعلی کریمی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی، حراست و کارکنان در دبیرستان سمای واحد نورآباد ممسنی برگزار شد.

این مسابقات سالانه در چهار مرحله برگزار می شود و در مرحله استانی این رقابت قرانی بیش از 400 نفر  در استان فارس با هم رقابت می کنند که 20 نفر از کارکنان و. دانش آموزان متوسطه اول و دوم مدرسه سمای واحد نورآباد نیز مشارکت دارند.

علی کریمی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی در گفت وگو با خبرنگار اسخاج درباره این مسابقات اظهار کرد: دانش آموزان و کارکنان مدرسه سما تا کنون دو مرحله مدرسه و واحد این رقابت قرآنی که راهی برای رشد و تعالی بیشتر همگان به شمار می رود را پشت سر گذاشته اند و اینک در مرحله استانی و به صورت آنلاین در حال رقابت هستند.

 وی افزود: امیدواریم با اتکا به خداوند و اتکا به رهنمودهای قرآن کریم و مشارکت بیشتر در برنامه های قرآنی بتوانیم گاهی هر چند کوچک در راه مهجوریت زدایی از قرآن کریم برداریم. آزمون های کتبی این مسابقات نیز روز یکشنبه دوم اردیبهشت با حضور ناظران استانی در دبیرستان سما یواحد نورآباد برگزار می شود.

به گزارش اسخاج، شرکت کنندگان این مرحله از مسابقات قرآنی طرح قدس مدارس سما در رشته های تحقیق و ترتیل، حفظ، تفسیر، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه و مداحی و اذان با هم به رقابت می پردازند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآنی طرح قدس در سمای نورآباد ممسنی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآنی طرح قدس در سمای نورآباد ممسنی"، کلیک کنید.