برگزاری آموزش ضمن خدمت برای همه محیط بانان در نیمه اول سال جاری

برگزاری آموزش ضمن خدمت برای همه محیط بانان در نیمه اول سال جاری

رییس مرکز آموزش محیط زیست و تربیت محیط بان از برگزاری آموزش ضمن خدمت برای همه محیط بانان در نیمه اول امسال همچنین اجرای دوره های آموزش تکمیلی محیط بانان در مناطق تحت مدیریت در شش استان کشور خبر داد.

به گزارش اسخاج سیدابوالقاسم موسوی صبح امروز در دومین دوره آموزش محیط بانی، ضمن مقدس دانستن شغل محیط بانی و گرامیداشت یاد محیط بان شهید سید حسین حسینی که از فراگیران دوره قبل مرکز بود، بر ضرورت توجه ویژه به این شغل تاکید کرد و گفت: همه باید تلاش کنیم تا محیط بان ایرانی به عنوان فردی قدرتمند و متخصص به جامعه معرفی شود.

وی ضمن تاکید برضرورت حضور فعال محیط بانان در کلاس های آموزشی و بهره گیری از فرصت یادگیری در این کارگاه ها، برنامه ها و سرفصل های آموزشی را که درقالب 13 فصلِ امور تخصصی محیط زیستی و امور انتظامی ارایه خواهد شد، تشریح کرد و از محیط بانان خواست تا با بهره گیری از روش های نوین حفاظت و تلفیق آن با تجارب ارزشمند و دانش سنتی در این حوزه، سطح مراقبت شغلی خود را افزایش دهند. 

موسوی افزود: با همکاری یگان حفاظت سازمان محیط زیست، به نحوی برنامه ریزی شده تا در نیمه اول سال جاری همه محیط بانان کشور و محیط بانان جدید الاستخدام، آموزش بدو خدمت را بگذرانند سپس در محل خدمت حاضر شوند. طراحی لازم برای برای اجرای دوره های آموزش تکمیلی محیط بانان در مناطق تحت مدیریت در شش استان کشور انجام شده است که طی سال جاری اجرایی خواهد شد.

رییس مرکز آموزش محیط زیست و تربیت محیط بان ضمن تشریح ضرورت آگاهی بخشی و آموزش همگانی آحاد جامعه، از محیط بانان خواست تا پرتلاش تر از گذشته در حوزه آموزش و مشارکت مردمی فعالیت داشته باشند و معاونت آموزش سازمان را در تربیت نسل محیط زیستی و دانش اموزان یاری کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، صبح امروز دومین دوره آموزش محیط بانی به مدت یک هفته و با حضور 100 نفر محیط بان از سراسر کشور با بهره مندی از ظرفیت مرکز آموزش محیط زیست و تربیت محیط بان کرج آغاز به کار کرد.
پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری آموزش ضمن خدمت برای همه محیط بانان در نیمه اول سال جاری" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری آموزش ضمن خدمت برای همه محیط بانان در نیمه اول سال جاری"، کلیک کنید.