برنامه «ماه ترین پلاس» به سراغ پدران می رود

برنامه «ماه ترین پلاس» به سراغ پدران می رود

جدیدترین قسمت از برنامه «ماه ترین» با بررسی موضوع «درمان های ناباروری مردان» جمعه 7 اردیبهشت حوالی ساعت 18:15 روانه آنتن شبکه دو می شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری اسخاج، شهریار ربانی در هر قسمت از برنامه «ماه ترین پلاس» میزبان کارشناسی در حوزه های مربوط به سلامت پدران و باروری و همچنین نقش آنها در آرامش مادر است که در گفتگویی ساختارمند مخاطب را با خود همراه و در جدیدترین قسمت از این برنامه با حضور دکتر «نیما نریمانی» (متخصص اورولوژی) در خصوص موضوع «درمان های ناباروری مردان» گفتگو می کند.

علل ناباروری مردان چندین مورد است که برخی تحت تاثیر شرایط زندگی و یا بیماری بوجود می آید و برخی بدون هیچ دلیل و به طور طبیعی ایجاد می شود، اما نکته ی مهم این است که دلایل ناباروری در مردان قابل درمان هستند. برنامه «ماه ترین پلاس» روز جمعه 7 اردیبهشت با حضور دکتر نریمانی به پرسش های شما در این زمینه پاسخ می دهد.

«ماه ترین» کاری از گروه خانواده شبکه دو با اجرای شهریار ربانی، به تهیه کنندگی مرجان بیات و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت 18:15 به صورت زنده روانه آنتن شبکه دو سیما می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه «ماه ترین پلاس» به سراغ پدران می رود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنامه «ماه ترین پلاس» به سراغ پدران می رود"، کلیک کنید.