برج آزادی تهران «قرمز» شد

برج آزادی تهران «قرمز» شد

آفتاب نیوز :

ساختمان برج آزادی همزمان با روز جهانی هموفیلی، برای حمایت از بیماران هموفیلی و آگاهی عموم شهروندان درباره این بیماری با نورپردازی قرمز شد.

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، بزرگداشت روز جهانی هموفیلی همه ساله، 17 آوریل (28 فروردین) توسط فدراسیون جهانی هموفیلی، سازمان های حمایتی بیماران مبتلا به اختلالالت انعقادی و مراکز درمانی این بیماران در سطح بین المللی برگزار می شود.

موسسات حمایتی در این روز، اقدام به ارتقای سطح آگاهی عموم درباره این بیماری ها می کند، برج آزادی نماد ملی کشور به مناسبت این روز و در حمایت از بیماران هموفیلی به رنگ قرمز درآمد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برج آزادی تهران «قرمز» شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برج آزادی تهران «قرمز» شد"، کلیک کنید.