این مستندها را ببینید – اسخاج

این مستندها را ببینید - اسخاج

مستندهای «هفت سال اینجا»، «دویل بوکمال»، «آخرین کوسه نهنگ»، «مهدکودک»، «پورزال» و «خانواده خلج» در سالن حقیقت مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی نمایش داده می شوند.

به گزارش اسخاج به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، در ادامه طرح «اکران حقیقت»، شش مستند جشنواره هفدهم «سینماحقیقت» روزهای یکشنبه 20 خرداد و دوشنبه 21 خردادماه در مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی به نمایش گذاشته می شوند.

در روز یکشنبه 20 خردادماه، مستندهای «هفت سال اینجا» به کارگردانی سید مصطفی سید الحسینی، «دویل بوکمال» به کارگردانی محمدرضا ابوالحسنی و «آخرین کوسه نهنگ» به کارگردانی رامتین بالف از ساعت 16 در سالن حقیقت مرکز روی پرده می روند.

همچنین مستندهای «مهدکودک» به کارگردانی حانیه یوسفیان، «پورزال» به کارگردانی ماریا ماوتی، احسان فرخی فرد و مستند «خانواده خلج» به کارگردانی مریم الهامیان و مصطفی حاجی قاسمی از ساعت 16 روز دوشنبه 21 خرداد در مرکز گسترش نمایش داده می شوند.

تماشای مستندهای هفدهمین جشنواره «سینماحقیقت» برای علاقه مندان آزاد و رایگان است.

پایان خبر اسخاج 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این مستندها را ببینید – اسخاج" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این مستندها را ببینید – اسخاج"، کلیک کنید.