اوسمار این بازیکنان را نمی خواهد

اوسمار این بازیکنان را نمی خواهد

به گزارش خبرگزاری اسخاج؛ پرسپولیس لیگ بیست وسوم را با عنوان قهرمانی به پایان رساند تا برای هفتمین بار در هشت فصل اخیر، جام را بالای سر ببرد. اوسمار ویرا پس از موفقیت با سرخ ها، ایران را به مقصد برزیل ترک کرد تا تعطیلات خود را سپری کند.

طبق گزارش ها مشخص شد اوسمار به مدیران پرسپولیس لیست مازاد اولیه داده است که در آن نام سه بازیکن به چشم می خورد. وحدت هنانوف (از قبل اعلام کرده بود خودش هم نمی ماند)، فرشاد فرجی و سینا اسدبیگی سه بازیکنی هستند که احتمالا شاهد قطع همکاری پرسپولیس با آن ها هستیم.

اگر پرسپولیس در نقل وانتقالات فعال باشد و بازیکنان زیادی جذب کند، اوسمار باز هم مجبور است با چند بازیکن دیگر خداحافظی کند اما در لیست اولیه تنها نام این سه بازیکن دیده می شود.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اوسمار این بازیکنان را نمی خواهد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اوسمار این بازیکنان را نمی خواهد"، کلیک کنید.