امسال شور مضاعفی بخاطر انتخابات در راهپیمایان دیده می شود/ انقلاب اسلامی شکوفه درخت اسلام است

امسال شور مضاعفی بخاطر انتخابات در راهپیمایان دیده می شود/ انقلاب اسلامی شکوفه درخت اسلام است

جانشین فرمانده فراجا با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: امروز به پشتوانه مردم عزیز امنیت بر تمام کشور حاکم شد.

به گزارش اسخاج، سردار قاسم رضایی در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در میدان آزادی درخصوص جایگاه انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی یکی از شکوفه های درخت تنومند اسلام است که از سال 57 شکوفا و  آن مسیر همچنان ادامه دارد.

وی در خصوص حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن افزود: امسال نیز مانند سال های گذشته همه مردم در راهپیمایی شرکت کردند با این تفاوت که امسال شور مضاعفی به خاطر انتخابات در مردم دیده می شود که این حضور شیفته تر، عاشق تر و عمیق تر است.

جانشین فرمانده فراجا اظهار کرد: انقلاب بازوهای مختلفی دارد که انتخابات یکی از واژه های مردمی بودن این انقلاب است. انتخابات یعنی مشارکت مردم در اداره کشور و پست و مقام در آن هیچ مفهومی ندارد لیکن احساس مسیولیت در جاهای مختلف از جمله مجلس که یکی از بازوهای انقلاب محسوب می شود بسیار حساس  است و از همان کلمه جمهوری اسلامی مشخص است که مدیریت بر حکومتی است که تعلق به مردم دارد و روح حاکم و ایدیولوژی آن بر مبنای اسلام است.

وی افزود: انقلاب مقطعی و یا برای یک نسل خاص نیست بلکه انقلاب ادامه دارد و استمرار بعثت است و این راه باید تا رساندن به صاحب اصلی ادامه داشته باشد.  روحیه انقلابی را در میدان امروز و در میان شرکت کنندگان در راهپیمایی 22 بهمن می بینیم آنچه که به مردم انگیزه می دهد روحیه انقلابی است و یکایک مردم با همین روحیه انقلابی در هر سنگر و وظیفه ای ازجمله انتخابات شرکت می کنند.

جانشین فراجا افزود: مردم آگاه و بابصیرت خود را با محوریت ولایت و بصیرت در مسیر صراط مستقیم قرار می دهند از ابتدای انقلاب مردم جانفشانی های زیادی کردند و امروز ایران اسلامی را امن مشاهده می کنیم؛ لکن دشمنان این مرز و بوم ساکت ننشسته اند اما حضور مردم در چینین اجتماعی مثل 22بهمن یا انتخابات خود یک رفراندوم محسوب می شود و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان است و پشتیبانی کننده انقلاب هستند.

رضایی گفت: ما انقلاب اسلامی را شجره پنجره بعثت و برگرفته از تکلیف عاشورایی می دانیم و امروز مسیر انقلاب درحال تکمیل شدن است.  امروز شاهد حضور نسل های دوم وسوم انقلاب در کنار نسل اول انقلاب هستیم و حضور مردم امروز همان شور ونشاط اوایل انقلاب را دارد که با همین انسجام در همه عرصه های حساس کنار هم ایستاده ایم و توطیه های دشمنان را خنثی کرده ایم.

جانشین فرماند فراجا درباره پیشرفت های پلیس در سال های پس از انقلاب اسلامی نیز گفت: هر سازمانی که خود را خدمتگزاز مردم بداند از جمله انتظامی حتما خود را از مردم و انقلاب می داند امروز مجموعه انتظامی بالنده است همین لحظه ای که با شما صحبت می کنم امنیت در همه جاهای کشور حاکم است و جوانان عزیز در مرزها، جاده ها، روستاها و جای جای میهن اسلامی و در شرایط جغرافیای سخت در راستای حفظ این مرز و بوم تلاش می کنند و همه نیروهای پلیس در کنار مردم مشغول خدمت رسانی هستند و به همین دلیل مردم نیز با قداست به ماموران انتظامی نگاه می کنند.

وی گفت: این نگاه باعث شور و شعف ما و همکارانمان می شود که با نیروی دو چندان به آنها خدمتگزاری کنیم و این نگاه محبت آمیز مردم بار مسیولیت انتخابات را سنگین تر می کند.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امسال شور مضاعفی بخاطر انتخابات در راهپیمایان دیده می شود/ انقلاب اسلامی شکوفه درخت اسلام است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امسال شور مضاعفی بخاطر انتخابات در راهپیمایان دیده می شود/ انقلاب اسلامی شکوفه درخت اسلام است"، کلیک کنید.