الهلال قهرمان جام پادشاهی عربستان شد/ دست رونالدو از جام کوتاه شد

الهلال قهرمان جام پادشاهی عربستان شد/ دست رونالدو از جام کوتاه شد

فینال جام پادشاهی عربستان با پیروزی الهلال برابر النصر در ضربات پنالتی به پایان رسید.

به گزارش اسخاج، دو تیم الهلال و النصر در فینال جام پادشاهی عربستان به مصاف هم رفتند.

این دیدار مهیج و پر برخورد که سه اخراجی به دنبال داشت در نهایت به ضربات پنالتی کشیده شد و این الهلال بود که با درخشش یاسین بونو به پیروزی دست پیدا کرد.

الهلال بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 7 توسط میتروویچ به گل رسید و نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید البته ضربه برگردان دیدنی کریستیانو رونالدو به تیر دروازه برخورد کرد و گل نشد.

در دقیقه 56 اوسپینا سنگربان النصر کارت قرمز گرفت و از بازی اخراج شد تا کار برای این تیم سخت شود.

در دقیقه 87 علی البلیهی مدافع جنجالی الهلال کارت قرمز گرفت و از بازی اخراج شد. یک دقیقه بعد ایمن احمد گل تساوی را برای النصر به ثمر رساند.

در دقیقه 90 کولیبالی با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد تا الهلال 9 نفره شود و در نهایت کار به وقت اضافه کشیده شد که باوجود برتری النصر در وقت های اضافی توپی از خط دروازه عبور نکرد و بازی به ضربات پنالتی کشیده شد.

در ضربات پنالتی الهلال با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی دست پیدا کرد تا جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

آبی پوشان پیش از این هم قهرمان لیگ عربستان شدند تا همه جام های فصل را به استثنای لیگ قهرمانان آسیا فتح کنند و یک فصل بسیار خوب را با ژسوس تجربه کنند.

پایان خبر اسخاج 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "الهلال قهرمان جام پادشاهی عربستان شد/ دست رونالدو از جام کوتاه شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "الهلال قهرمان جام پادشاهی عربستان شد/ دست رونالدو از جام کوتاه شد"، کلیک کنید.