افزایش دمای تهران طی روزهای پایانی هفته

افزایش دمای تهران طی روزهای پایانی هفته

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، روزهای پنجشنبه (30 فروردین) و جمعه (31 فروردین) افزایش نسبی دما و و روز شنبه (اول اردیبهشت) کاهش دما پیش بینی می شود.

به گزارش اسخاج، براساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمان صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد و در ساعات بعد از ظهر همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.

طی این مدت در بخش های شمالی و ارتفاعات استان در بعضی ساعات رگبار باران، وزش باد و احتمال رعد و برق، در ارتفاعات بالادست گاهی رگبار برف مورد انتظار است.

از روز جمعه (31 فروردین) در بخش هایی از استان به ویژه بخش های جنوبی و غربی وزش باد نسبتا شدید تا شدید پیش بینی می شود.

در روزهای پنجشنبه (30 فروردین) و جمعه (31 فروردین) افزایش نسبی دما و در روز شنبه کاهش دما مورد انتظار است.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا (30 فروردین) صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد با حداقل دمای 17 و حداکثر دمای 25 درجه سانتیگراد و در روز جمعه (31 فروردین) صاف، در بعدازظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای 17  و حداکثر دمای 27  درجه سانتیگراد پیش بینی می شود..

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 25 درجه سانتیگراد، گرمترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

 پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش دمای تهران طی روزهای پایانی هفته" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش دمای تهران طی روزهای پایانی هفته"، کلیک کنید.