اعلام نتایج نهایی آزمون آموزگاری به زودی/ لزوم استمرار روند جذب نیرو در آموزش و پرورش

اعلام نتایج نهایی آزمون آموزگاری به زودی/ لزوم استمرار روند جذب نیرو در آموزش و پرورش

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سال ها سهم بازنشستگان فرهنگی چندین برابر ورودی ها بود لذا سونامی کسری معلم رسمی اتفاق افتاده بود گفت: در سال 1402-1403 بیش از 200 هزار ردیف استخدامی به وزارتخانه داده شد.

قاسم احمدی لاشکی در گفت وگو با اسخاج، با بیان اینکه 18 اسفند 1402 آزمون آموزگاری برگزار و بدین ترتیب 28 هزار معلم برای جذب در آموزش و پرورش انتخاب می شوند گفت: افراد انتخاب شده در مرحله ارزیابی و مصاحبه هستند و به زودی نتایج نهایی اعلام می شود.

وی با بیان اینکه آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی و آزمون دبیری برای حدود 45 هزار نفر نیز چهاردهم اردیبهشت ماه امسال برگزار شد که هفته های آینده نتایج آن اعلام خواهد شد افزود: 40 درصد نمره علمی و 60 درصد برای مصاحبه در آزمون در نظر گرفته شده است.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دانایی و توانایی علمی یک فرد بسیار مهم است اما باید ببینیم که آیا این فرد ظرفیت معلمی، عشق و انگیزه معلمی، تعهد و الزامات اعتقادی را نیز دارد ادامه داد: یک معلم برای اینکه کتاب های درسی را تدریس و پیام زندگی را منتقل کند باید به تمام معنا در خدمت دستگاه بزرگ تعلیم و تربیت باشد.

احمدی لاشکی با بیان اینکه سال ها سهم بازنشستگان چندین برابر ورودی ها بوده و سونامی کسری معلم رسمی چند سالی است اتفاق افتاده عنوان کرد: در سالهای 1402 و 1403 بیش از 200 هزار ردیف استخدامی به وزارت داده شد که یقینا از نتایج ماندگار زحمات ارزشمند رییس جمهور خدوم و شهید و پیگیریهای وزیر است و استمرار این روند برای چند سال آتی می تواند مهمترین مشکل امروز این وزارتخانه را مرتفع کند.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام نتایج نهایی آزمون آموزگاری به زودی/ لزوم استمرار روند جذب نیرو در آموزش و پرورش" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام نتایج نهایی آزمون آموزگاری به زودی/ لزوم استمرار روند جذب نیرو در آموزش و پرورش"، کلیک کنید.