اظهارنظر جالب سرمربی سویا درباره اخراج ژاوی

اظهارنظر جالب سرمربی سویا درباره اخراج ژاوی

سرمربی سویا بعد از شکست برابر بارسلونا اظهار نظر جالبی درباره اخراج ژاوی داشت.

به گزارش اسخاج،  در آخرین بازی این فصل لالیگا، تیم فوتبال بارسلونا در رامون سانچس پیسخوآن، مهمان سویا بود اما در نهایت توانست با نتیجه 2 بر یک به پیروزی برسد تا ژاوی با برد و ثبت یک خاطره شیرین آبی اناری ها را ترک کند.

به نوشته آس، کیکه فلورس سرمربی سویا اظهار نظر جالبی درباره اخراج ژاوی داشت.

او گفت: بله! به نظر من بارسلونا مشکل داشت اما مشکل این تیم ژاوی نبود بلکه مشکل این تیم ریال مادرید بسیار آماده بود که توانست یک فصل بسیار خوب را پشت سر گذارد.

سرمربی سویا ادامه داد: ژاوی انسان صادقی است و هر آنچه احساس و فکر کند بر زبان می آورد. نمی دانم که آیا این شیوه درستی است یا نه اما به هر حال این رفتاری است که ژاوی دارد. من بسیار ژاوی را چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی دوست داشته ام و به صراحت این را به او گفتم. من فصل قبل هم به ژاوی قهرمانی در لالیگا را تبریک گفتم. من به ژاوی هم به صراحت گفتم که مشکل بارسلونا او نبود بلکه ریال مادرید بود.

به این ترتیب بارسلونا با 85 امتیاز در رده دوم جدول رده بندی به کار خود پایان داد، این در حالی است که سویا با 41 امتیاز سیزدهم شد تا یک فصل ناامید کننده را تجربه کند.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اظهارنظر جالب سرمربی سویا درباره اخراج ژاوی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اظهارنظر جالب سرمربی سویا درباره اخراج ژاوی"، کلیک کنید.