استقبال دانشگاه آزاد از ایده های نو در حوزه کشاورزی، دامی و شیلات

استقبال دانشگاه آزاد از ایده های نو در حوزه کشاورزی، دامی و شیلات

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه گفت: از طرح های خلاقانه و ایده های نو در حوزه کشاورزی، دامی و شیلات استقبال می شود.
 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری اسخاج، بابک پورقهرمانی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه در دیدار با هادی خرسندی، رییس جدید جهاد کشاورزی شهرستان مراغه با معرفی ظرفیت های کشاورزی، دامی و شیلات این واحد دانشگاهی اظهار کرد: واحد مراغه با دارا بودن 50 هکتار اراضی دیم، 8 هکتار اراضی آبی، 12 هکتار باغ و حدود 3 هکتار مجتمع دام پروری آماده مشارکت در اجرای طرح های خلاقانه، دانش بنیان، فراسودمند و ایده های نو در حوزه کشاورزی، دامی و شیلات است.
 
وی با ابراز خرسندی از وجود مرکز تحقیقات دیم در این شهرستان عنوان کرد: فعالیت چنین مراکزی با محور مدیریت جهاد کشاورزی در کنار مراکز آموزش عالی می تواند راهگشای اصلاح و بهینه سازی ارقام محصولات کشاورزی منطقه باشد.
 
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه بیان کرد: سرای نوآوری محصولات فراسودمند کشاورزی و دامی این واحد دانشگاهی با پشتوانه استادان در گروه کشاورزی و دام پروری با تکیه بر سند تحول و تعالی دانشگاه از دانش آموختگان این حوزه برای مشارکت در طرح های نوین این حوزه دعوت به همکاری کرد.

دانشگاه آزاد پل ارتباطی بین تولیدکنندگان علوم و فعالان حوزه کشاورزی

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مراغه نیز با موثر خواندن وجود رشته های تحصیلی کشاورزی، باغبانی و دام پروری در دوره تحصیلات تکمیلی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی مراغه می تواند پل ارتباطی بین تولیدکنندگان علوم و فنون به روز این حوزه با کشاورزان و دامداران منطقه بوده و در ترویج یافته های جدید دانشمندان و محققان نقش موثری ایفا کند.
 
هادی خرسندی تعامل و بین دانشگاه، حوزه کشاورزی و صنعت را لازمه پیشرفت و توسعه شهرستان عنوان کرد و همکاری بیش ازپیش این حوزه ها را خواستار شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقبال دانشگاه آزاد از ایده های نو در حوزه کشاورزی، دامی و شیلات" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقبال دانشگاه آزاد از ایده های نو در حوزه کشاورزی، دامی و شیلات"، کلیک کنید.