استفاده از کارتخوان برای پزشکان الزامی است

استفاده از کارتخوان برای پزشکان الزامی است

آفتاب نیوز :

 سعید کریمی معاون درمان وزارت بهداشت در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه استفاده از کارتخوان برای پزشکان الزام قانونی دارد یا نه گفت: اینکه پزشکان پول نقد بگیرند یا کارت خوان داشته باشند مربوط به تعزیرات نمیشود و طبق قانون پیگیری کارتخوان با سازمان امور مالیاتی است.

معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به فراگیر شدن ارایه خدمات با استفاده از قابلیت کارت به کارت افزود: راهکار آن این است که حساب هر فرد ارایه دهنده خدمت در ابتدای سال و انتهای سال محاسبه شود.

کریمی در پایان گفت: هجمه علیه پزشکان درست نیست و باید طبق راهکار علمی موضوع را دنبال کرد نه اینکه بالای سر هر فرد یک مامور گذاشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استفاده از کارتخوان برای پزشکان الزامی است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استفاده از کارتخوان برای پزشکان الزامی است"، کلیک کنید.