ارزان ترین گوشی اپل در راه است/ عکس

به گزارش خبرگزاری اسخاج، تا به امروز اکثر افشاگران گفته بودند که نسل جدید گوشی آیفون SE با طراحی مشابه آیفون 14 روانه ی بازار می شود و در بالای نمایشگرش بریدگی (ناچ) دارد تا حفره ی کپسولی یا همان داینامیک آیلند، در انحصار بهترین گوشی های اپل باقی بماند؛ با وجود این، یک افشاگر ادعای دیگری مطرح کرده است.

براساس گزارش مجله اسخاج، حساب کاربری ماجین بو در شبکه ی اجتماعی ایکس می گوید iPhone SE 4 اپل در بالای نمایشگرش میزبان حفره ی کپسولی خواهد بود تا ناچ برای همیشه به فراموشی سپرده شود.

ارزان ترین گوشی اپل در راه است/ عکس

آیفون اس ای 4 در پنل پشتی طراحی مشابه آیفون 16 و آیفون 16 پلاس خواهد داشت و به دوربینی با چینش عمودی مجهز می شود. البته آیفون SE برخلاف دو گوشی دیگر قرار است صرفاً یک دوربین پشتی داشته باشد. قرار است در میان رده ی جدید اپل، میکروفون و فلاش LED در زیر دوربین قرار بگیرند و وارد برآمدگی کپسولی شکل شوند.

فردی که ادعای حضور داینامیک آیلند را در آیفون SE 4 مطرح کرده، سابقه ی خیلی خوبی در افشای اطلاعات ندارد. البته خود او صراحتاً می گوید که اطلاعات جدید هنوز تایید نشده اند. اپل احتمالاً در حال ایده پردازی است و شاید آنچه ماجین بو توصیف کرده، هرگز در محصول نهایی استفاده نشود.

نسل بعدی آیفون SE احتمالاً در سال 2025 از راه می رسد. مشخص نیست که قیمت گوشی مورد بحث چقدر خواهد بود، اما احتمالاً قیمت گوشی آیفون SE و مشخصات فنی محصول در نهایت باعث می شوند این دستگاه در فهرست بهترین گوشی میان رده قرار بگیرد.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارزان ترین گوشی اپل در راه است/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارزان ترین گوشی اپل در راه است/ عکس"، کلیک کنید.