آنچلوتی: این بهترین فصل دوران مربیگری ام است

آنچلوتی: این بهترین فصل دوران مربیگری ام است

سرمربی ایتالیایی ریال مادرید تاکید کرد که بهترین فصل فوتبالی دوران مربیگری خود را با ریال تجربه می کند.

به گزارش اسخاج، نمایش خیره کننده ریال مادرید در فصل جاری ادامه دارد.

باوجود آن که قهرمانی ریال مادرید در لالیگا قطعی شده است اما این تیم هم چنان مقتدرانه حریفان خود را از پیش رو برمی دارد.

شاگردان آنچلوتی در هفته سی و ششم رقابت های لالیگا با 5 گل آلاوس را در هم کوبیدند. 

به نوشته مارکا، کارلو آنچلوتی در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازیکنان جوان و بااستعداد بسیار خوبی داریم که می توانند کمک زیادی به تیم کنند. به نظرم ما با این جوان ها آماده یک دوران جدید و باشکوه با ریال هستیم. بسیار خوشحالیم که در این بازی هم به پیروزی دست پیدا کردیم. ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و با شایستگی کامل به پیروزی رسیدیم.

آنچلوتی درباره بازگشت کورتوا گفت: کورتوا رفته رفته به شرایط بازی می رسد. وضعیت میلیتایو هم خوب است. در دو بازی باقیمانده لالیگا یک بازی لونین و یک بازی هم کورتوا به میدان خواهد رفت.

سرمربی ریال مادرید درباره آینده تونی کروس و مودریچ گفت: عجله ای در این زمینه نداریم. ما یک هدف بزرگ داریم و آن قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است. بعد از فینال در این زمینه صحبت خواهیم کرد.

سرمربی ریال درباره این سوال که آیا توپ طلا به کروس می رسد؟ گفت: فکر نمی کنم این اتفاق رخ دهد اما شاید هم او به این جایزه برسد. کروس فینال لیگ قهرمانان اروپا و رقابت های یورو را پیش رو دارد و اگر بتواند به قهرمانی در این دو رقابت برسد می تواند یکی از گزینه های جدی توپ طلا باشد.

آنچلوتی درباره این سوال که آیا بهترین فصل مربیگری خود را تجربه می کند؟ پاسخ داد: بله بدون شک این بهترین فصل دوران مربیگری من است. ما در لیگ بسیار خوب بودیم و با شایستگی قهرمان شدیم. بسیاری پیش بینی کردند که ریال در فصل جاری به مشکل می خورد اما اصلا این گونه نشد و اکنون با قهرمانی در لیگ به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا فکر می کنیم.

این مربی ایتالیایی درباره نمایش بسیار خوب آردا گولر گفت: ما عاشق گولر هستیم. او یک استعداد بزرگ است و به نظر می رسد که توپ هم عاشق این بازیکن است. او زمانی گل می زند که مستحق آن نیست(باخنده). بسیار خوشحالیم که چنین بازیکنی را در اختیار داریم.

او درباره عملکرد خیره کننده ریال در خط دفاعی و ثبت یک رکورد جدید گفت: بله این نتیجه تلاش و کار گروهی ما در خط دفاعی است. در فصل جاری تنها یک بار شکست خورده ایم و بهترین عملکرد را در خط دفاعی داشته ایم و این نشان می دهد که برنامه های ما موفقیت آمیز بوده است.

آنچلوتی در پایان درباره مصدومیت کارواخال گفت: او کمی از ناحیه مچ پا درد داشت اما وضعیتش خوب است و فکر نمی کنم مشکلی جدی داشته باشد.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آنچلوتی: این بهترین فصل دوران مربیگری ام است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آنچلوتی: این بهترین فصل دوران مربیگری ام است"، کلیک کنید.