آمار تصادف منجر به فوت در جاده های ازنا صفر شد – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

آمار تصادف منجر به فوت در جاده های ازنا صفر شد - خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری اسخاج، سجاد درگاه پور در سخنانی، اظهار داشت: طی ایام پایانی سال گذشته و دو ماه سال جاری، ایمن سازی نقاط پر تصادف و حادثه خیز در محورهای مواصلاتی شهرستان ازنا باعث کاهش تصادفات و آمار صفر تصادفات فوتی شد.

وی به اقدامات انجام شده در راستای ایمن سازی نقاط حادثه خیز اشاره کرد و افزود: این اقدامات شامل نصب تابلو و علایم، ایمن سازی نقاط پرتگاهی با ایجاد هره های خاکی، نصب و مرمت گاردریل های جانبی و وسط، اجرای خط کشی، نصب 500 عدد چشم گربه ای، نصب 100 عدد استوانه ایمنی، نصب 30 عدد بشکه ایمن در ابتدای نیوجرسی و رفیوژ وسط، نصب 150 عدد فلش های بتنی آشکارساز، ایمن سازی دهانه پل ها، ایمن سازی و امحای شیء و قطعات ثابت در حاشیه راه ها، نصب چراغ های چشمک زن در نقاط پر تصادف، اصلاح و حذف دو قوس خطرناک در محور ازنا اراک، شانه سازی در محورهای مواصلاتی، ایجاد شیب شیروانی، برقراری شبکه برق روشنایی در دونقطه حادثه خیز «پازردآلو» در محور ازنا دورود و تقاطع «برناباد» در محور ازنا الیگودرز و همچنین استقرار گشت مستمر راهداری در نقاط پر تصادف و حادثه خیز بوده است.

رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای ازنا به ایمن سازی، اصلاح و تکمیل دونقطه حادثه خیز و زیرگذر در این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: دو زیر گذر «دولت آباد» و زیرگذر «برناباد» در محور ازنا الیگودرز که جز پروژه های مهم برای کاهش تصادفات در شهرستان است در حال اصلاح و تکمیل زیرگذر لاین برگشت است و زیر گذر «دولت آباد» تا پایان خردادماه و نیز زیرگذر «برناباد» تا چند ماه آینده به بهره برداری خواهند رسید.

درگاه پور، اضافه کرد: با همکاری و مساعدت اداره کل راهداری و معاونت فنی و روستایی پروژه های مهم دیگر اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ازنا ساخت مسجد یا زایرسرا و حصار راهدارخانه «محمودآباد» در محور ازنادورود است که پیمانکار در حال ساخت بوده، همچنین ساخت ساختمان پلیس راه ازنا – اراک و رمپ های ورودی و خروجی آن تا پایان تیرماه به پایان خواهند رسید.

وی بیان کرد: در راستای رفع نقاط حادثه خیز و پر تصادف محورهای مواصلاتی شهرستان در راستای کاهش تصادفات با همکاری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای در سال جاری اقدام به نصب روشنایی در تقاطع «مومن آباد» محور ازنا – اراک و همچنین تقاطع «زرنان» در محور ازنادورود انجام شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمار تصادف منجر به فوت در جاده های ازنا صفر شد – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمار تصادف منجر به فوت در جاده های ازنا صفر شد – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.