آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور

آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، ضمن تشریح وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: ترافیک در هراز و چالوس نیمه سنگین است.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با اسخاج، درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های شمالی کشور گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر شمال به جنوب محدوده سیاه بیشه و محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده کلرد نیمه سنگین است.

وی افزود: در سایر محورهای شمالی مانند فیروزکوه ، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت تردد روان است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اشاره به سایر جاده های کشور ادامه داد: در آزادراه قزوین – کرج محدوده های حسین آباد ، مهرویلا و محمد شهر ترافیک پرحجم است.

شیرانی گفت: رانندگان و مسافران می توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی با شماره های 120 و 88255555 تماس بگیرند تا با اطلاع از شرایط حاکم بر جاده ها، بهترین زمان و مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند. 

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور"، کلیک کنید.