آتش سوزی گسترده انبار پلاستیک در خاورشهر

آتش سوزی گسترده انبار پلاستیک در خاورشهر

آفتاب نیوز :

سید جلال ملکی در تشریح جزییات این خبر گفت: در ساعت 16:04 بعداز ظهر امروز وقوع یک مورد حادثه حریق در انبار نگهداری از مواد پلاستیکی به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان چند ایستگاه را به همراه تانکر آب و خودروها و تجهیزات مورد نیاز به محل حادثه واقع در خاورشهر اعزام کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر آتش نشانان در محل حضور داشته و عملیات اطفاء حریق را آغاز کرده اند، گفت: دود زیادی درپی این حریق به آسمان بلندشده که از شعاع چندین کیلومتری نیز قابل مشاهده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه عملیات اطفاء حریق در این محل در حال انجام است، گفت: محل حادثه شامل چندین سوله است که به انبار نگهداری از مواد پلاستیکی بدل شده بود. جزییات تکمیلی از این حادثه اعلام خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش سوزی گسترده انبار پلاستیک در خاورشهر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش سوزی گسترده انبار پلاستیک در خاورشهر"، کلیک کنید.