آتش زدن خانه پس از طلاق

نادیا زکالوند: اخیرا فرانسیس مک‌گویرگ ۵۰ ساله به آتش زدن خانه‌اش متهم و دادگاهی شده است. این گلف‌باز حرفه‌ای و میلیونر بریتانیایی بعد از طلاق از سارا، همسرش، این کار را کرد تا زن سابق او نتواند خانه را تصاحب کند.

۲۵ ژوئن سال گذشته، فرانسیس که پدر سه فرزند است وارد خانه‌شان، خانه‌ای که به‌زودی به مالکیت همسر سابقش در می‌آمد، شد و در را به روی خود قفل کرد و شروع به آتش زدن خانه ۱.۴ میلیون‌ دلاری کرد. سپس در همان حال با همسر سابقش که در مهمانی شام بود تماس گرفت و گفت که در حال آتش زدن خانه است.

آتش زدن خانه پس از طلاق

همسایه‌ها با مشاهده آتشی که از خانه بلند شده بود با آتش‌نشانی تماس گرفتند و گزارش آتش‌سوزی را دادند. وقتی ماموران آتش‌نشانی به خانه رسیدند، فرانسیس را دیدند که بیرون از خانه است و رفتار عجیبی دارد. همچنین او به ماموران اجازه نداد تا چند سوختگی مختصر روی بدنش را درمان کنند.

از آن زمان تاکنون فرانسیس درگیر دعوای حقوقی است و دادگاه او اخیرا برگزار شد. او به‌دلیل آتش زدن خانه به ۲ سال حبس تعلیقی محکوم شد و درضمن حق ندارد نزدیک خانه و همسر سابقش شود. خوشبختانه خانه هم صدمه چندانی ندیده و فقط بخشی از آن تخریب شده است.

منبع:

odditycentral

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش زدن خانه پس از طلاق" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش زدن خانه پس از طلاق"، کلیک کنید.